Mistrzostwa Polski Roberto Sport - Olesno 2010

W dniach 12-14 listopada 2010 odbyły się w Oleśnie Mistrzostwa Polski Roberto Sport. Dzięki uprzejmości władz miejskich, powiatowych a także sponsorów turniej stał na na prawdę wysokim poziomie organizacyjno-sportowym. Głównym sponsorem Mistrzostw była firma Oras Olesno, która już drugi raz wspiera Wrocławski Klub Piłki Stołowej w inicjatywach na terenie Olesna. 
Na zawodach pojawili się wszyscy najlepsi zawodnicy w kraju, nie zabrakło również gości z zagranicy. Podczas trzech dni zmagań rozegrano 10 konkurencji, w tym również zawody V Mistrzostw Powiatu Oleskiego dla zawodników początkujących. 
Mistrzostwa były przygotowane w sposób perfekcyjny, dla zawodników oraz kibiców organizatorzy przygotowali szereg udogodnień w tym powiadamiania o meczach wysyłane za pośrednictwem SMSów, livestream relacjonujący na żywo zmagania najlepszych zawodników turnieju, sale wypoczynkową resting room, a także pełne zaplecze gastronomiczne. Turniej dzięki takiemu podejściu zyskał na atrakcyjności. Dzięki czemu Olesno będzie jeszcze niejednokrotnie odwiedzane w przyszłości nie tylko w celach sportowych. Za słowa uznania w imieniu ekipy organizatorów serdecznie dziękuję. Dziękuję również pozostałym sponsorom oraz partnerom, bez których turniej nie miałby racji bytu :
















Poniżej prezentujemy wyniki oraz kilka zdjęć. 







Wyniki

Pary losowane (DYP):

1. Rytis Mitkus / Marcin Snopkowski ( Litwa / Toruń ) #2 PRO
2. Dawid Przybysz / Jacek Wojciechowski ( Poznań ) #4 PRO
3. Michał Grzybek / Andrzej Sulej ( Poznań / Warszawa ) #11 SEMI PRO
4. Bartosz Kasprzyk / Mantas Motieka ( Poznań / Litwa ) #9 SEMI PRO
5-6. Filip Gawinek / Michał Urbaniak ( Łódź / Poznań ) #6 PRO
5-6. Paweł Jóźwiak / Patryk Sawicki ( Poznań / Wrocław ) #16 SEMI PRO
7-8. Krystian Aranowski / Piotr Tarnawski ( Toruń / Wrocław ) #14 SEMI PRO
7-8. Barbara Kurtyka / Michał Wojciechowski ( Wrocław / Poznań ) #15 SEMI PRO
9-12. Dariusz Ludwiczak / Jakub Ziencikiewicz ( Toruń / Łódź ) #1 MASTER
9-12. Agata Ćwiąkała / Olivia Klepacka ( Poznań / Toruń ) #5 PRO
9-12. Jakub Krzysiak / Tomasz Poboży ( Bielsko Biała / Warszawa ) #7 SEMI PRO
9-12. Marcin Rokoszewski / Krzysztof Wachowiak ( Łódź / Toruń ) #18 SEMI PRO
13-16. Filip Kubiatowicz / Sławomir Szmyt ( Łódź / Poznań ) #3 PRO
13-16. Katarzyna Lach / Agnieszka Rutowska ( Poznań ) #8 PRO
13-16. Robert Kotecki / Paweł Walczak ( Warszawa ) #10 SEMI PRO
13-16. Mateusz Mazur / Justas Ramanauskas ( Dąbrowa Górnicza / Litwa ) #20 SEMI PRO
17-24. Kacper Grzebiela / Katarzyna Kiczke ( Wrocław / Toruń ) #12 SEMI PRO
17-24. Simonas Jakubauskas / Michał Ziółkowski ( Litwa / Toruń ) #19 SEMI PRO
17-24. Paweł Madej / Maciej Noiszewski ( Wrocław / Warszawa ) #22 SEMI PRO
17-24. Cezary Bdzikot / Krzysztof Łaszkiewicz ( Wrocław / Poznań ) #23 SEMI PRO
17-24. Miłosz Kraiński / Dawid Klugowski ( Toruń ) #25 SEMI PRO
17-24. Martyna Piętak / Mantas Sideravicius ( Wrocław / Litwa ) #28 SEMI PRO
17-24. Marcin Meller / Rafał Pawełek ( Luboń / Dąbrowa Górnicza ) #29 SEMI PRO
17-24. Sebastian Gąsior / Monika Ptasznik ( Głuszyca / Łódź ) #34 AMATOR
25-32. Łukasz Polak / Emil Wielgus ( Warszawa / Wrocław ) #13 SEMI PRO
25-32. Tomasz Kowalski / Barnaba Szustak ( Toruń / Warszawa ) #17 SEMI PRO
25-32. Joanna Boczkowska / Maciej Bzdura ( Warszawa / Siemianowice ) #21 SEMI PRO
25-32. Paweł Golczewski / Krzysztof Żołądkowicz ( Gdańsk / Toruń ) #24 SEMI PRO
25-32. Gabriele Arvaseviciute / Dorota Wierzbicka ( Litwa / Toruń ) #26 SEMI PRO
25-32. Stanisław Jaworski / Aleksandra Stalmarska ( Warszawa / Wrocław ) #27 SEMI PRO
25-32. Piotr Jurgielewicz / Krzysztof Kozakiewicz ( Wrocław / Gdańsk ) #30 AMATOR
25-32. Michał Melnyczok / Bartosz Tworek ( Toruń / Kraków ) #31 AMATOR
33-35. Mariusz Makuch / Krzysztof Wierzbicki ( Olesno / Toruń ) #32 AMATOR
33-35. Jarosław Oreszuk / Grzegorz Zawiłowicz ( Lublin / Kraków ) #33 AMATOR
33-35. Sławomir Komisarczyk / Jakub Lach ( Kraków / Poznań ) #35 NOVICE

Pary semi-pro (SPD):

1. Dariusz Ludwiczak / Krzysztof Wachowiak ( Toruń ) #16
2. Paweł Jóźwiak / Michał Wojciechowski ( Poznań ) #7
3. Tomasz Poboży / Barnaba Szustak ( Warszawa ) #2
4. Krystian Aranowski / Tomasz Kowalski ( Toruń ) #3
5-6. Bartosz Kasprzyk / Dawid Przybysz ( Poznań ) #4
5-6. Mateusz Mazur / Marcin Rokoszewski ( Dąbrowa Górnicza / Łódź ) #9
7-8. Cezary Bdzikot / Filip Gawinek ( Wrocław / Łódź ) #6
7-8. Maciej Noiszewski / Andrzej Sulej ( Warszawa ) #10
9-12. Robert Kotecki / Łukasz Polak ( Warszawa ) #1
9-12. Kacper Grzebiela / Patryk Sawicki ( Wrocław ) #5
9-12. Rytis Mitkus / Mantas Motieka ( Litwa ) #12
9-12. Miłosz Kraiński / Michał Melnyczok ( Toruń ) #19
13-16. Michał Grzybek / Sławomir Szmyt ( Poznań ) #8
13-16. Simonas Jakubauskas / Mantas Sideravicius ( Litwa ) #11
13-16. Paweł Gąsior / Piotr Jurgielewicz ( Wrocław ) #18
13-16. Tomasz Goliszek / Jakub Krzysiak ( Bielsko Biała ) #20
17-21. Gabriele Arvaseviciute / Justas Ramanauskas ( Litwa ) #13
17-21. Stanisław Jaworski / Barbara Kurtyka ( Warszawa / Wrocław ) #14
17-21. Michał Ziółkowski / Krzysztof Żołądkowicz ( Toruń ) #15
17-21. Rafał Pawełek / Paweł Walczak ( Dąbrowa Górnicza / Poznań ) #17
17-21. Paweł Golczewski / Krzysztof Kozakiewicz ( Gdańsk ) #21

Pary pro-master (PMD):

1. Dawid Klugowski / Michał Urbaniak ( Toruń / Poznań ) #4
2. Agata Ćwiąkała / Jacek Wojciechowski ( Poznań ) #3
3. Filip Kubiatowicz / Jakub Ziencikiewicz ( Łódź ) #1
4. Agnieszka Rutowska / Marcin Snopkowski ( Poznań / Toruń ) #2

Pary początkujących (PN):

1. Bartosz Golonka / Janusz Twardowski ( Kraków ) #10
2. Jakub Lach / Paweł Sarnowski ( Poznań ) #3
3. Bartosz Tworek / Sławomir Komisarczyk ( Kraków ) #1
4. Maciej Drabik / Paweł Pupiń ( Wrocław ) #5
5-6. Maciej Bzdura / Krzysztof Łaszkiewicz ( Siemianowice / Poznań ) #2
5-6. Przemysław Bilski / Łukasz Drzazga ( Łódź ) #4
7-8. Mariusz Makuch / Tomasz Wolny ( Olesno ) #6
7-8. Janusz Majer / Marcin Majer ( Opole ) #19
9-12. Martyna Piętak / Małgorzata Turowska ( Wrocław ) #8
9-12. Daniel Szczot / Michał Wilczak ( Ostrzeszów ) #9
9-12. Sylwia Grylewicz / Emil Wielgus ( Wrocław ) #12
9-12. Mateusz Duda / Michał Słychań ( Wrocław ) #18
13-16. Martyna Hober / Kamil Olszewski ( Olesno ) #7
13-16. Sławomir Szczepanik / Rafał Wollner ( Olesno ) #11
13-16. Rafał Gryczka / Michał Miżnik ( Ostrzeszów ) #14
13-16. Tomasz Bryś / Marek Plata ( Olesno ) #17
17-22. Ewelina Bełko / Ewelina Leśniewska ( Wrocław ) #13
17-22. Marcin Meryk / Łukasz Rabiega ( Olesno ) #15
17-22. Bartek Janik / Piotr Polaczek ( Olesno ) #16
17-22. Jacek Nowak / Wojciech Wolny ( Olesno ) #20
17-22. Wojciech Małecki / Artur Pietrucha ( Olesno ) #21
17-22. Marcin Duda / Dawid Kupka ( Olesno ) #22

Pary kobiet (WD):

1. Agata Ćwiąkała / Agnieszka Rutowska ( Poznań ) #1 MASTER
2. Joanna Boczkowska / Barbara Kurtyka ( Warszawa / Wrocław ) #2 PRO
3. Katarzyna Kiczke / Dorota Wierzbicka ( Toruń ) #4 AMATOR
4. Olivia Klepacka / Monika Ptasznik ( Toruń / Łódź ) #6 NOVICE
5-6. Gabriele Arvaseviciute / Sylwia Grylewicz ( Litwa / Łódź ) #3 SEMI PRO
5-6. Monika Koczorowska / Katarzyna Lach ( Poznań ) #5 AMATOR
7-8. Martyna Piętak / Małgorzata Turowska ( Wrocław ) #7 NOVICE
7-8. Martyna Hober / Marta Pawlak ( Olesno / Ostrzeszów ) #8 NOVICE
9. Ewelina Bełko / Ewelina Leśniewska ( Wrocław ) #9 NOVICE

Pary open (OD):

1. Tomasz Poboży / Barnaba Szustak ( Warszawa ) #7 SEMI PRO
2. Filip Kubiatowicz / Mateusz Mazur ( Łódź / Dąbrowa Górnicza ) #4 PRO
3. Przemysław Noga / Jakub Ziencikiewicz ( Wrocław / Łódź ) #1 MASTER
4. Dariusz Ludwiczak / Krzysztof Wachowiak ( Toruń ) #22 SEMI PRO
5-6. Marcin Snopkowski / Jacek Wojciechowski ( Toruń / Poznań ) #2 PRO
5-6. Radek Drda / Michal Pavlacka ( Czechy ) #21 SEMI PRO
7-8. Agata Ćwiąkała / Stanisław Jaworski ( Poznań / Warszawa ) #3 PRO
7-8. Krystian Aranowski / Tomasz Kowalski ( Toruń ) #9 SEMI PRO
9-12. Dawid Przybysz / Agnieszka Rutowska ( Poznań ) #5 PRO
9-12. Dawid Klugowski / Michał Urbaniak ( Toruń / Poznań ) #8 PRO
9-12. Maciej Noiszewski / Andrzej Sulej ( Warszawa ) #16 SEMI PRO
9-12. Adam Pernica / Pawel Petrek ( Czechy ) #18 SEMI PRO
13-16. Robert Kotecki / Łukasz Polak ( Warszawa ) #6 SEMI PRO
13-16. Kacper Grzebiela / Patryk Sawicki ( Wrocław ) #10 SEMI PRO
13-16. Miłosz Kraiński / Michał Melnyczok ( Toruń ) #24 SEMI PRO
13-16. Krzysztof Kozakiewicz / Paweł Golczewski ( Gdańsk ) #26 SEMI PRO
17-24. Cezary Bdzikot / Filip Gawinek ( Wrocław / Łódź ) #12 SEMI PRO
17-24. Joanna Boczkowska / Paweł Gąsior ( Warszawa / Wrocław ) #13 SEMI PRO
17-24. Paweł Jóźwiak / Michał Wojciechowski ( Poznań ) #14 SEMI PRO
17-24. Michał Grzybek / Krzysztof Żołądkowicz ( Poznań / Toruń ) #15 SEMI PRO
17-24. Rytis Mitkus / Mantas Motieka ( Litwa ) #19 SEMI PRO
17-24. Maciej Andrzejewski / Krzysztof Wierzbicki ( Poznań / Toruń ) #27 AMATOR
17-24. Krzysztof Łaszkiewicz / Marcin Meller ( Poznań / Luboń ) #29 AMATOR
17-24. Sebastian Koćwin / Jacek Szczepański ( Opole / Bielsko Biała ) #33 AMATOR
25-32. Bartosz Kasprzyk / Michal Ziółkowski ( Poznań / Toruń ) #11 SEMI PRO
25-32. Gabriele Arvaseviciute / Justas Ramanauskas ( Litwa ) #17 SEMI PRO
25-32. Simonas Jakubauskas / Mantas Sideravicius ( Litwa ) #20 SEMI PRO
25-32. Rafał Pawełek / Paweł Walczak ( Dąbrowa Górnicza / Warszawa ) #23 SEMI PRO
25-32. Tomasz Goliszek / Jakub Krzysiak ( Bielsko Biała ) #25 SEMI PRO
25-32. Tomasz Lisiak / Jarosław Oreszuk ( Poznań / Lublin ) #28 AMATOR
25-32. Sebastian Gąsior / Piotr Tarnawski ( Głuszyca / Wrocław ) #30 AMATOR
25-32. Marcin Kwaśnik / Aleksandra Stalmarska ( Wrocław ) #32 AMATOR
33-37. Monika Ptasznik / Monika Koczorowska ( Łódź / Poznań ) #31 AMATOR
33-37. Jakub Lach / Katarzyna Lach ( Poznań ) #34 NOVICE
33-37. Mariusz Makuch / Emil Wielgus ( Olesno / Wrocław ) #35 NOVICE
33-37. Jacek Bułatek / Martyna Piętak ( Toruń / Wrocław ) #36NOVICE
33-37. Ewelina Bełko / Ewelina Leśniewska ( Wrocław ) #37 NOVICE

Pary ama (AD):

1. Maciej Andrzejewski / Krzysztof Wierzbicki ( Poznań / Toruń ) #1
2. Bartłomiej Rutkowski / Piotr Tarnawski ( Wrocław ) #8
3. Paweł Madej / Marcin Meller ( Wrocław / Luboń ) #2
4. Sebastian Gąsior / Andrzej Hasiuk ( Głuszyca / Wrocław ) #5
5-6. Tomasz Lisiak / Jarosław Oreszuk ( Poznań / Lublin ) #3
5-6. Marcin Kwaśnik / Aleksandra Stalmarska ( Wrocław ) #9
7-8. Katarzyna Kiczke / Dorota Wierzbicka ( Toruń ) #4
7-8. Monika Koczrowska / Katarzyna Lach ( Poznań ) #6
9-10. Jacek Bułatek / Olivia Klepacka ( Toruń ) #7
9-10. Sebastian Koćwin / Jacek Szczepański ( Opole / Bielsko Biała ) #10

Single kobiet (WS):

1. Agata Ćwiąkała ( Poznań ) #1 MASTER
2. Agnieszka Rutowska ( Poznań ) #2 MASTER
3. Dorota Wierzbicka ( Toruń ) #7 AMATOR
4. Barbara Kurtyka ( Wrocław ) #3 PRO
5-6. Joanna Boczkowska ( Warszawa ) #4 SEMI PRO
5-6. Olivia Klepacka ( Toruń ) #8 AMATOR
7-8. Gabriele Arvaseviciute ( Litwa ) #5 SEMI PRO
7-8. Monika Koczorowska ( Poznań ) #6 SEMI PRO
9-12. Katarzyna Kiczke ( Toruń ) #9 AMATOR
9-12. Monika Ptasznik ( Łódź ) #10 NOVICE
9-12. Martyna Piętak ( Wrocław ) #11 NOVICE
9-12. Katarzyna Lach ( Poznań ) #12 NOVICE
13-15. Małgorzata Turowska ( Wrocław ) #13 NOVICE
13-15. Ewelina Bełko ( Wrocław ) #14 NOVICE
13-15. Marta Pawlak ( Ostrzeszów ) #15 NOVICE

Single open (OS):

1. Marcin Snopkowski ( Toruń ) #3 PRO
2. Jakub Ziencikiewicz ( Łódź ) #1 MASTER
3. Adam Pernica ( Czechy ) #20 SEMI PRO
4. Agata Ćwiąkała ( Poznań ) #5 PRO
5-6. Mateusz Mazur ( Dąbrowa Górnicza ) #7 SEMI PRO
5-6. Patryk Sawicki ( Wrocław ) #41 SEMI PRO
7-8. Dawid Przybysz ( Poznań ) #15 SEMI PRO
7-8. Paweł Gąsior ( Wrocław ) #36 SEMI PRO
9-12. Michał Wojciechowski ( Poznań ) #10 SEMI PRO
9-12. Krystian Aranowski ( Toruń ) #12 SEMI PRO
9-12. Mantas Motieka ( Litwa ) #22 SEMI PRO
9-12. Radek Drda ( Czechy ) #25 SEMI PRO
13-16. Jacek Wojciechowski ( Poznań ) #4 PRO
13-16. Cezary Bdzikot ( Wrocław ) #16 SEMI PRO
13-16. Sławomir Szmyt ( Poznań ) #27 SEMI PRO
13-16. Dariusz Ludwiczak ( Toruń ) #33 SEMI PRO
17-24. Filip Kubiatowicz ( Łódź ) #2 PRO
17-24. Marcin Rokoszewski ( Łódź ) #9 SEMI PRO
17-24. Michał Urbaniak ( Poznań ) #14 SEMI PRO
17-24. Michal Pavlacka ( Czechy ) #21 SEMI PRO
17-24. Bartosz Kasprzyk ( Poznań ) #31 SEMI PRO
17-24. Krzysztof Wachowiak ( Toruń ) #32 SEMI PRO
17-24. Andrzej Sulej ( Warszawa ) #40 SEMI PRO
17-24. Krzysztof Żołądkowicz ( Toruń ) #42 SEMI PRO
25-32. Michał Grzybek ( Poznań ) #8 SEMI PRO
25-32. Tomasz Kowalski ( Toruń ) #37 SEMI PRO
25-32. Marcin Meller ( Luboń ) #45 AMATOR
25-32. Jarosław Oreszuk ( Lublin ) #46 AMATOR
25-32. Krzysztof Wierzbicki ( Toruń ) #50 AMATOR
25-32. Tomasz Lisiak ( Poznań ) #51 AMATOR
25-32. Piotr Zielonacki ( Katowice ) #54 AMATOR
25-32. Jakub Lach ( Poznań ) #58 NOVICE
33-48. Kacper Grzebiela ( Wrocław ) #6 PRO
33-48. Łukasz Polak ( Warszawa ) #13 SEMI PRO
33-48. Mantas Sideravicius ( Litwa ) #17 SEMI PRO
33-48. Rytis Mitkus ( Litwa ) #23 SEMI PRO
33-48. Simonas Jakubauskas ( Litwa ) #24 SEMI PRO
33-48. Gabriele Arvaseviciute ( Litwa ) #26 SEMI PRO
33-48. Michał Ziółkowski ( Toruń ) #28 SEMI PRO
33-48. Agnieszka Rutowska ( Poznań ) #29 SEMI PRO
33-48. Filip Gawinek ( Łódź ) #30 SEMI PRO
33-48. Rafał Pawełek ( Dąbrowa Górnicza ) #35 SEMI PRO
33-48. Jakub Krzysiak ( Bielsko Biała ) #43 SEMI PRO
33-48. Tomasz Goliszek ( Bielsko Biała ) #44 SEMI PRO
33-48. Arkadiusz Pikura ( Katowice ) #47 AMATOR
33-48. Miłosz Kraiński ( Toruń ) #48 AMATOR
33-48. Marek Pokój #59 ( Katowice ) NOVICE
33-48. Piotr Tarnawski ( Wrocław ) #63 NOVICE
49-64. Robert Kotecki ( Warszawa ) #11 SEMI PRO
49-64. Justas Ramanauskas ( Litwa ) #18 SEMI PRO
49-64. Pawel Petrek ( Czechy ) #19 SEMI PRO
49-64. Paweł Jóźwiak ( Poznań ) #34 SEMI PRO
49-64. Maciej Noiszewski ( Warszawa ) #38 SEMI PRO
49-64. Stanisław Jaworski ( Warszawa ) #39 SEMI PRO
49-64. Paweł Walczak ( Warszawa ) #49 AMATOR
49-64. Bartłomiej Rutkowski ( Wrocław ) #52 AMATOR
49-64. Piotr Pytlik ( Katowice ) #53 AMATOR
49-64. Monika Koczorowska ( Poznań ) #55 NOVICE
49-64. Jacek Bułatek ( Toruń ) #56 NOVICE
49-64. Marcin Kwaśnik ( Wrocław ) #57 NOVICE
49-64. Mariusz Makuch ( Olesno ) #60 NOVICE
49-64. Katarzyna Lach ( Poznań ) #61 NOVICE
49-64. Olivia Klepacka ( Toruń ) #62 NOVICE
49-64. Łukasz Ślak ( Ostrzeszów ) #65 NOVICE
65-67. Monika Ptasznik ( Łódź ) #64 NOVICE
65-67. Marta Pawlak ( Ostrzeszów ) #66 NOVICE
65-67. Kamil Kucharczyk ( Ostrzeszów ) #67 NOVICE

Pary mieszane (MX):

1. Agnieszka Rutowska / Marcin Snopkowski ( Poznań / Toruń ) #1 PRO
2. Agata Ćwiąkała / Jacek Wojciechowski ( Poznań ) #2 PRO
3. Olivia Klepacka / Jakub Ziencikiewicz ( Toruń / Łódź ) #3 MASTER
4. Joanna Boczkowska / Michał Urbaniak ( Warszawa / Poznań ) #5 PRO
5-6. Bartosz Kasprzyk / Monika Koczorowska ( Poznań ) #7 SEMI PRO
5-6. Katarzyna Kiczke / Patryk Sawicki ( Toruń / Wrocław ) #12 SEMI PRO
7-8. Dawid Przybysz / Aleksandra Stalmarska ( Poznań / Wrocław ) #10 SEMI PRO
7-8. Monika Ptasznik / Marcin Rokoszewski ( Łódź ) #11 SEMI PRO
9-12. Filip Kubiatowicz / Dorota Wierzbicka ( Łódź / Toruń ) #4 PRO
9-12. Kacper Grzebiela / Barbara Kurtyka ( Wrocław ) #6 SEMI PRO
9-12. Michał Grzybek / Martyna Piętak ( Poznań / Wrocław ) #9 SEMI PRO
9-12. Andrzej Hasiuk / Małgorzata Turowska ( Wrocław ) #16 AMATOR
13-16. Gabriele Arvaseviciute / Rytis Mitkus ( Litwa ) #8 SEMI PRO
13-16. Paweł Jóźwiak / Katarzyna Lach ( Poznań ) #13 SEMI PRO
13-16. Filip Gawinek / Marta Pawlak ( Łódź / Ostrzeszów ) #14 SEMI PRO
13-16. Marcin Meller / Agnieszka Mielcarek ( Luboń ) #15 AMATOR