Aktualności‎ > ‎

RELACJA Z TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO

opublikowane: 5 gru 2011, 03:49 przez Kacper Grzebiela   [ zaktualizowane 5 gru 2011, 06:17 przez Sebastian Gąsior ]
W sobotę 3 grudnia Wrocławski Klub Piłki Stołowej przy współpracy Multikina Arkady Wrocławskie zorganizował Mikołajkowy Turniej Piłkarzykowy dla graczy z klubu sportowego MKS Parasol Wrocław (link do relacji)- drużyny trampkarzy z rocznika 98. Zawody rozegraliśmy na terenie centrum treningowego WKPS. 

Emocje towarzyszyły rozgrywką jeszcze przed rozpoczęciem turnieju. Młodzież w kilka sekund zajęła wszystkie stoliki trenując przed zbliżającym się turniejem. Zwiększone decybele były najlepszym dowodem oddającą atmosferę turnieju. Sportowe zacięcie w oczach piłkarzy widoczne było z daleka, a radość z wygranych meczy bezcenna. 

Zawodnicy walczyli o puchary oraz dyplomy, a także profesjonalne piłeczki do futbolu stołowego, które wręczyliśmy w nadziei, że przygoda z naszym sportem nie skończy się zbyt szybko. 

Na miejscu zjawili się również rodzice, którzy również świetnie bawili się przy stołach. Rodzinne rozgrywki zawsze niosą za sobą dodatkową porcję emocji, w końcu Mistrz Piłkarzykowy w rodzinie może być tylko jeden :).

Wrocławski Klub Piłki Stołowej po tym turnieju zdecydował się na otwarcie zajęć dla młodzieży szkolnej w wieku 10-15 lat. Wszystkich chętnych prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie. Jeśli będzie zainteresowanie projektem stworzymy juniorską drużynę Wrocławskiego Klubu Piłki Stołowej. Wszystkich chętnych zapraszamy. Na zajęciach gwarantujemy opiekę młodzieży pod okiem trenera z wykształceniem pedagogicznym.

Poniżej relacja fotograficzna z turnieju :
Comments