Aktualności‎ > ‎

Mamy w końcu swoje miejsce na Ziemi

opublikowane: 13 lis 2014, 10:04 przez Sebastian Gąsior   [ zaktualizowane 5 gru 2014, 04:39 ]
Wicar's Pub

Nowe centrum piłkarzykowe we Wrocławiu - Wicar's Pub na Piotra Skargi

Gorąco zapraszamy wszystkich do nowego miejsca na mapie Wrocławia, któremu od pierwszych prac remontowych przyświeca jedna myśl stworzenia jedynego w swoim rodzaju pubu, który poza standardem jakim są alkohol, krzesełka i toaleta wniesie coś więcej do życia w naszym pięknym mieście.

Od lat obserwujemy nastawione wyłącznie na zysk puby, które każdy metr kwadratowy powierzchni przeliczają na pieniądze generowane przez miejsca siedzące. Z ekonomicznego punktu widzenia jest to w pełni zrozumiała praktyka, której postanowiliśmy zaprzeczyć. Oczywiście nie da się wygrać z cyferkami, więc do realizacji naszego planu potrzebowaliśmy partnera, chętnego wesprzeć naszą inicjatywę. Z pomocą przyszła, większości dobrze znana i ceniona, firma taksówkarska WICAR, dzięki, której wspólnie daliśmy radę zrobić coś czego jeszcze nikomu w Polsce się nie udało:

Otworzyć PUB, w którym poza standardem znaleźliśmy miejsce na inne – dla nas ogromnie ważne – rzeczy.

  • Tylko w WICAR’S PUB, będziesz w stanie w tym samym miejscu:
  • Zagrać w piłkarzyki na 6 doskonale oświetlonych i zadbanych stołach z licencją Międzynarodowej Federacji Futbolu Stołowego.
  • Zagrać w lotki bez konieczności wrzucania 2 zł co jedną grę.
  • Wyjść na scenę i zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę, chcąc pochwalić się wszystkim swoim talentem muzycznym.
  • Obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe dzięki 6 – 50 calowym telewizorom,(oraz projektorze wkrótce), na specjalnie przygotowanych sofach z kanap 9 marek samochodów.
  • Wybrać swoje ulubione regionalne piwko i zasiąść przy jedynym w swoim rodzaju 9 metrowym dwustronnym barze.
  • Zorganizować imprezę firmową lub spotkanie integracyjne w specjalnie przygotowanym i jednocześnie zamykanym pokoju VIP-room.
  • Obejrzeć klimatyczny koncert klubowy, dzięki specjalnie przygotowanej na tą okoliczność scenie.
  • Potańczyć jeśli najdzie Cię ochota na WICARowym parkiecie.

WICAR’S PUB mieści się na Piotra Skargi 18a (wejście od Promenady Staromiejskiej).

wicars-mapka

Oficjalne i uroczyste otwarcie klubu odbędzie się 28. listopada 2014, ale nieoficjalnie otworzyliśmy już 8 listopada 2014, żeby sprawdzić, czy aby na pewno wszystko działa tak jak zaplanowaliśmy.

W tym miejscu zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia, więc liczymy, że Wam również się spodoba. Przed nami jeden z najgorętszych tygodni w roku, więc wracamy do pracy, aby każdy kto nie wierzył zobaczył, że się da.

Zapraszamy serdecznie,

Kacper, Seba

Comments