Aktualności‎ > ‎

Ostatnie Pary Ama wg Kota

opublikowane: 13 lis 2009, 16:17 przez Sample User
Dawno się nie wywnętrzałem z relacjami, to się trochę powywnętrzam a'propos ostatnich par ama.

Ola z Gracjanem masakra, z grupy wyszli z trzeciego miejsca, z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręcali, jakiś przełom u nich nastąpił niestety w meczu przeciwko nam, a raczej w pierwszym secie, który mogliśmy wygrać, ale nie wygraliśmy. Tak więc o ile w rzeczonym secie było równo i każdy mógł zwyciężyć, o tyle w drugim już nas bezlitośnie pocisnęli. Po dwóch skosach totalnie się rozkleiłem i w plecy. Potem - z tego co widziałem - Gracjan grał na sporym luzie, widział, że mu idzie i korzystał z tego, Ola solidna obrona plus parę masa uderzeń ( kilka baaaardzo precyzyjnych ) i w efekcie wygrany turniej.

Bizon to wiadomo, że solidny ataker, bardzo mnie zadziwił Rastu, który moim zdaniem zrobił ostatnio konkret postęp, tak trzymać! Aczkolwiek mi wcale miło nie było jak dostawałem kolejne budy ... :-/

Paweł/Bartek trochę mnie zaskoczyli - Pawełek potrafił naprawdę fajną i precyzyjną klepkę pod słupek wcisnąć, za to Bartek kilka razy takie cwaniackie budy z obrony zdobywał, w sytuacjach, gdzie raczej mało kto się spodziewał strzału, że szoke. Szkoda, że tak rzadko gra w turniejach. 

Lachos/Łukasz. Hm, mam nadzieję, że nie macie za złe radosnych komentarzy przy Waszym meczu o trzecie, tylko ten widziałem. Lachos pierwszy set bieda, w drugim się ogarnął i było ok, jak snejk zaczął siedzieć to cisnął. Łukasz za to tak bronił, że zniechęcił Pawła do snejka, ale Pawełek próbował, aż utrafił z klepką i mam wrażenie, że Ślaku trochę wymiękł, bo nie grał tego, co widziałem, że potrafi.

W drugiej połowie stawki grały miękkie faje, w tym ja. Smile Przed miękkimi fajami dużo pracy, no cóż - trenować, trenować ...

Andrzej Reczuch

Comments